Cru olemus

Astudes vanalinna kivisillutistel tänavatel, avastad ühe aegumatu võlu ja õdusa atmosfääriga paiga – Cru restorani. See lummav restoran sulatab ajaloo ja kulinaarse naudingu meisterlikult ühte, jättes unustamatu mälestuse kõigile, kes selle lävepakul astuvad.

Cru restorani ust avades tervitavad sind vanaaegsed puitpaneelid ja ajaloolised seinamaalingud, mis jutustavad lugusid minevikust. Loomulik valgus, mis tungib läbi vanade akende, loob ruumi intiimse ja romantilise õhkkonna. Siin saad oma meeli hellitada, nautides nii suurepäraseid roogasid kui ka silmailu ümbritsevast keskkonnast.

Cru restorani menüü on tõeline kunstiteos, kus kokad oskavad harmoneerida kohalikke tooraineid ja rahvusvahelisi maitseid, et pakkuda unustamatuid maitseelamusi. Igal roal on oma lugu, iga koostisosa valitud hoolikalt, et rõhutada nende ainulaadsust ja kvaliteeti. Olgu selleks siis kaheksajala värskus või kohalike talunike poolt kasvatatud köögiviljade rikkalik maitse, igal ampsul on võime võluda su maitsemeeli. 

Meie atmosfäär

Cru restorani atmosfäär on kirglikult romantiline, sobides ideaalselt romantiliseks õhtusöögiks kahele või eriliseks sündmuseks koos sõpradega. Võid nautida maitsvaid roogasid hubases privaatses nurgas või lõõgastuda kauni suveõhtu saabudes restorani kaunilt kaetud õuealal. Igas nurgas on säilinud unikaalne võlu, mis tekitab tunde, nagu oleksid sattunud aja masinasse, viies sind tagasi aastasadade taha.

Oleme keskendunud

Cru restoran Tallinna vanalinnas on keskendunud kvaliteetsele toiduelamusele, kus tähelepanu pööratakse nii maitsetele kui ka esitlemisele. Restorani filosoofia on pakkuda unikaalseid kulinaarseid elamusi, mille aluseks on värskeimad kohalikud toorained ja rahvusvahelised maitseained.

etEstonian