MARK KEERD

Tere tulemast meie kulinaarsesse oaasi, kus toiduvalmistamine on kunst ja igal taldrikul peitub lugu!

Meie kirglik peakokk Mark Keerd – kes on muutnud meie restorani mitmetahuliseks maitsemaailmaks, mis äratab meeled ellu.

Mark sündis Rakveres, kuid tema kulinaarsed juured on sirgunud Padise rahulikus külas, kus lihtsate toitude ja selgete maitsete väärtus on talle varakult südamesse pugenud.

2010. aastal astus ta Kehtna Kutsehariduskeskusse, alustades sealt oma põnevat teekonda toidumaailmas.

Tema oskused on saanud lihvi kvaliteetsetes restoranides nagu Sesoon ja Leib Restoran, kus ta on õppinud tasakaalu erinevate maitsete vahel. Restoranikogemused MEKK’is ja Laulasmaa SPA restoranis Wicca on rikastanud tema toidufilosoofiat ning andnud inspiratsiooni uute maitsete loomiseks.

Jätkates teekonda läbi restoranide Jahu ja ORE, on Mark loonud maitseid, mis on ühtaegu julged ja harmoonilised. Kuid päris suureks väljakutseks kujunes restoran MEKK, kus ta sai töötada koos Eesti kulinaaria tippudega ning õppida prantsuse köögi fislosoofiaid.

Dirhami Kalakohvik oli koht, kus Mark avastas mereandide võlu ja andis neile oma isikliku puudutuse. Täna on ta CRU restorani peakokana loonud ainulaadseid maitseelamusi, kus iga roog on nagu kunstiteos.

CRU restorani unikaalsus on pälvinud tunnustust Michelin Guide’ilt, mis on kinnituseks Mark Keerdi pühendumusest ja professionaalsusest. Olete oodatud avastama tema loomingut, kus iga roog räägib lugu ning iga suutäis viib teid uuele maitseavastuste teekonnale.

Astuge sisse meie gurmaanide paradiisi ja laske end hellitada meisterliku kulinaaria maailmas!

etEstonian